Taşınırken Nakliye Şirketi ile Çalışmak Size Ne Kazandırır?

İzmir ev Taşımacılık yıllardır İzmir merkezli olarak tüm Türkiye’ ye hizmet sağlamaktadır. Taşınmak her ne kadar zor bir iş gibi görünse de, işini iyi yapan bir taşıma firmasıyla çalışmanız sizin bu süreci en hafif şekilde atlatmanıza yardımcı olur. ‘’Zaten taşınmak masraflı bir de nakliye firması tutarsak ay sonunu göremeyiz.’’ dediğinizi duyar gibiyim. Hemen kısaca bir hesap yapalım...

Devamını Oku..

Hayatımı Değiştirme Kararı Aldım Ancak Taşınmaktan Korkuyorum

"Merhabalar ben Eylül. Okulu bitirdikten sonra iş nedeniyle Antalya' ya yerleştim. Yaklaşık 5 yıldır Antalya' da yaşıyorum ancak evimden, işimden ve yaşadığım şehirden çok sıkıldım. Yerleşik bir düzenim olduğu için taşınmak beni korkutuyor. İzmir' e taşınmayı düşünüyorum ancak daha önce İzmir' e sadece gezmek için geldim. İzmir' de iş için görüştüğüm bir kaç firma var ve kabul edilme olasılığım çok yüksek. Her şeyi geride bırakıp İzmir’ de yeni bir hayata başlamak bir yandan çok heyecan verici görünse de bir yandan da çok radikal bir karar gibi duruyor. Alışkanlıklar, sorumluluklar, arkadaşlıklar hepsini bi anda bırakıp hiç bilmediğim bir yerde yaşamak beni depresyona iter diye düşünüyorum. Burada da kalmak istemiyorum. İzmir’ e taşınmak için yapmam gerekenler nelerdir? Kolay ve hızlı bir şekilde taşınmanın bu süreci daha rahat atlatmamı sağlayacağını düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Devamını Oku..

Taşınma Esnasında İşinizi Kolaylaştıracak 10 Adım

Taşınmak hepimizin gözünü korkutan bir eylemdir. Artık bulunduğunuz evi – iş yerini değiştirmek istiyorsanız ancak neyi nasıl yapacağınızı, işe nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam da sizler için hazırlandı.

Devamını Oku..

Şehirler Arası Taşımacılık

Bir şehirden başka bir şehire taşınırken yanınıza almak istediğiniz herşey için sizinleyiz.Profosyonel ekibimizle siz yeni şehirinizde işlemlerinizi hallederken biz evinizi taşıyalım.İşte İzmir Evden Eve Taşımacılık farkı ile siz rahat edin ve biz sizin için sorunsuz bir tarnsfer işlemi gerçekleştirelim.Şehirler arası taşımanın bu kadar büyük bir sorun haline gelmesine izin vermek istemiyorsanız siz de İzmir Ev Taşımacılık ile tanışın.Hemen Arayın evinizi Türkiye'nin istediğiniz yerine en iyi koşullarda taşıyalım.

Devamını Oku..

Asansörlü Nakliyat

Gün geçtikçe yaygınlaşan yüksek binalarda yaşamanın hazzı sisizn için de önemli ama nasıl taşınırım diye düşünüyorsanız en doğru adresteniz. Asansörlü Nakliyat ile İzmirin devi olan İzmir Ev Taşımacılık "gökdelende otursanız bile yanınızdayız" vizyonu ile daima yanınızda. Asansörlü Taşımacılk Hizmetimiz ile istediğiniz kadar yükseğe taşınabilirsiniz.Biz hallederiz.

Devamını Oku..

Paketleme Hizmeti

Ev taşımanın zorlu yönlerinden birisi de taşınacak eşyaların paketlenme kısmıdır. O yıllardır sizinle birlikta olan manevi değeri büyük eşyalarınızı taşımak için özenle paketlemek gerekir.Peki düzgün paketleminin sırları nelerdir? siz hiç merak etmeyin İzmir Ev Taşımacılık sizin için herşeyi düşündü.En kolay,pratik ve güvenli paketleme ile sizi hiç yormadan paketleme işlemlerinizi sizin yerinize biz tamamlıyoruz.

Devamını Oku..

Taşınma esnasında işinizi kolaylaştıracak püf noktalar

Taşınmak hepimiz için oldukça zahmetli olan bir iştir. Bir tatile, kısa süreli bir iş gezisine çıktığımızda dahi valiz hazırlamak bizi epey zorlar ve vakit kaybettirir. Valiz hazırlamak bile bizi yorarken ev taşıma fikri her zaman ‘’nasıl taşınırım, çok eşyam var, mevsim şartları kötü bu yağmurda nasıl taşınırım ya da eşyalarım zarar görebilir’’ diyerek geri planda bırakılır. Oysaki sürekli değişim içerisinde olan yaşam bize bu değişimlerle birlikte pek çok kolaylıkta sağlıyor. Bunlardan biri de taşınma konusu. Artık bildiğimiz eski yöntemlerle taşınmalar tarih oluyor. Taşınmak için eşe dosta bin bir ricada bulunmak, monte-demonte işlemlerini kendim yapayım derken sakatlanmak ya da eşyaya zarar vermek, merdivenlerden büyük ebatlı eşyaları geçirmeye çalışmak artık eskide kaldı. Nakliye şirketleri sizleri tüm bu olumsuzluklardan kurtarıp sizin yerinize her adımı planlayarak sizlerin yükünü en aza indiriyor. Nasıl mı yapıyorlar?

Devamını Oku..

Hayalini Kurduğunuz Plazada Yaşamak Artık Hayal Değil

Pek çoğumuz evimizin güzel bir manzarası olsun, şehir ayaklarımızın altında olsun, akıllı bir evimiz olsun isteriz. Ancak her zaman bulunduğumuz evden nasıl taşınacağım fikri bizleri bu hayalimizden vazgeçirir. Yerleşik bir düzeni bozarak yeni bir yerde yaşamak her zaman çok büyük bir değişim gibi algılanır. Nitekim öyledir. Alışkanlıklar bizleri değişime kapalı kılar. Bizlerde bu alışkanlıkları mutlu değilsek dahi değiştirmeye gitmeyiz. Mutlu olmadığımız yerlerde yaşamaya, mutlu olmadığımız okullarda okumaya, mutlu olmadığımız işlerde çalışmaya devam ederiz. İzmir Ev Taşımacılık size mutlu olacağınız bir okul ya da iş imkanı sunmaz ancak mutlu olacağınız eve ya da ofise taşınmanızı çok daha kolay hale getirir. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken oturacağınız evi seçmek.

Devamını Oku..