• (0232) 372-3213

İzmir Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası tasımacılık

Şehirlerarası nakliyat ile doğru şekilde hazırlanan eşyalar araçlar ile daha sağlıklı bir şekilde taşınabilir. İzmir Ev Taşımacılık ile istediğiniz her durumda hangi şehre gideceksiniz uygun şekilde sizlere sağlanan araçlar ile taşınma işlemi yapılır.

Şehirler arası nakliyat durumunda eşyalara zarar gelme olasılığı olduğundan eşyaları sigorta yapılması gerekir. Bu sayede taşıma sırasında oluşabilecek zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için büyük olan eşyaları parçalara ayrılarak izmir ev taşımacılık personeli tarafından kolilere konulur. Bu şekilde şehirler arası taşımacılık adına hem daha rahat taşıma yapılır hem de eşyalar zarar görmemiş olur.

Taşınan eşyalar varış noktasına ulaşılması halinde aynı şekilde elemanlar tarafından araçtan indirilerek yeni eve taşınır. Sökülen eşyalar bu konuda deneyimli ve bilgili olan elemanlar tarafından söküldüğü gibi tekrar birleştirilerek sizlere teslim edilir. Eşyaların tamamının eve konulması halinde alınan hizmet tamamlanmış olunur.