İzmir Ekspertiz Hizmeti


İzmir Ev Taşımacılık sizlere ev, ofis, fuar sahne, fabrika ürünlerinizi ve eşyalarınızı taşımaya yönelik uzun yıllardır kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamaktadır.
Sağladığımız hizmetlerden biri de ücretsiz ekspertiz hizmetidir. Taşınma işlemlerinden önce alanında uzman ekspertiz ekibimiz, eşyaların ne şekil taşınacağını, en uygun taşıma biçimini, kaç kişilik bir ekiple çalışılması gerektiğini, hangi büyüklükteki araçlarla taşınılacağı, hangi tür taşıma asansörünün kullanılması gerektiğini, kırılacak eşyaların belirlenmesi, ne kadar paketleme malzemesinin gerektiğini, ambalajlama süresince nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi pek çok konu üzerinde ayrıntılı rapor hazırlar.
Her bir işlem için ayrı ayrı rapor tutulur böylelikle taşıma işlemleri daha hızlı ve güvenli bir biçimde tamamlanır. Çıkarılacak minimum fiyattan sonra mutabık kalındığı takdirde uygun bir gün belirlenerek taşınma işlemleri başlatılır.
Taşıma ücretini belirleyen etkenler arasında; eşyanın miktarı, taşıma sırasında kullanılacak paketleme miktarı, iki nokta arasındaki mesafe, eşyaların sigorta bedeli, eşyayı taşıyacak ekipteki eleman sayısı, kırılacak eşyaların miktarı ve eşya türü ve tonaj sayılabilir.
Eksper tüm taşıma süresince müşteriye destek verir, gidişatı yönlendir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde taşınma işlemlerinizi başlatmak için firmamızla iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz raporu talep edebilirsiniz.