İzmir Nakliyat Paketleme Hizmeti


Taşınmak başlı başına zor bir durumdur. Eşyaların çokluğu, eşyaların çizilmesi, zarar görmesi, büyüklüğü her zaman taşınma fikrini ertelemek için yeterli bir sebep olur.
Hayalinizdeki eve, iş yerine geçmek İzmir Ev Taşımacılıkla artık zor değil. Bizler sizlerin düşüneceği her şeyi düşünüp sizler için tüm planlamaları yapıyoruz.
Öncelikle taşınacak eşyaların ekspertiz raporlarını çıkarıp taşınma esnasında gerekli araçların hazır bulunması için çalışma yapılmaktadır. Taşınma zamanı eşyalar eşya tipine uygun paketlenir ve araca yerleştirilir.
Firmamız ambalaj ve paketleme esnasında karton koli, hava kabarcıklı naylonlar, karton fıçı, özel kutular, koli bandı gibi ambalaj malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Paketleme işlemi esnasında eşyaların açık bir yer kalmayacak şekilde özenle paketlenir ve oluşabilecek zararlar minimuma indirilir.
Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı gibi ürünler sıhhi tesisatçı tarafından sökülerek paketlenir. Bu tür ürünler kırılmaya ve hasar görmeye meyilli olduğu için ambalaj battaniyesi adı verilen keçe bir kumaşa sarılır ve ürünün hasar görmesi engellenir.
Kıyafetler özel karton kutularla taşınır. Mobilya taşıma işlemlerinde ise mobilyalar demonte edilerek kaliteli malzemelerle ambalajlanır. Yeni adresinizde dilediğiniz yere monte işlemi yapılır.
Demonte ve monte işlemleri için ekstra hiçbir ücret talep edilmez. İzmir Ev Taşımacılık size hem vakitte hem nakitte kolaylık sağlar ve evinizi- iş yerinizi güvenle taşımanızı sağlar.